Apaugusios pakelės

28 rugpjūčio, 2023
Numeris :
484
Adresas:
Koordinatės :
55.6371561
21.45822
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Medžių ir krūmų genėjimas
Seniūnija :
Dovilų
Apaugusios pakelės, reikia šienauti, išpjauti krūmus.   SPRENDIMAS. Dovilų seniūnija informavo, kad pakelės šienaujamos pagal grafiką. Liekno g. šienavimo darbai bus atliekami rugsėjo 4-6 dienomis.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį