Apšvietimas

31 sausio, 2024
Numeris :
660
Adresas:
Laukų 46
Koordinatės :
55.718740737616
21.387097835541
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Apšvietimo klausimai
Seniūnija :
Gargždų
Po Eso atliktų tvarkymo darbų, neveikia paskutiniai du gatvės apšvietimo žibintai.   Gargždų seniūnija informavo, kad problema perduota rangovui.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį