Atsivėrus nauja duobė kelio viduryje

6 gegužės, 2024
Numeris :
693
Adresas:
Koordinatės :
55.764538583957
21.20266270631
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Sendvario
Atsivėrus nauja duobė kelio viduryje.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį