Duobė gatvėje

29 rugpjūčio, 2023
Numeris :
469
Adresas:
Koordinatės :
55.566113966478
21.642238956968
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Veiviržėnų
Duobė kelyje tarp Beinoriškių ir Mokyklos g., be adreso.   SPRENDIMAS. Veiviržėnų seniūnija informavo, kad atsiradusios duobės keliuose bus tvarkomos rugsėjo mėnesį.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį