Duobę vidurį gatvės

30 sausio, 2024
Numeris :
715
Adresas:
Turgaus g.
Koordinatės :
55.712001350723
21.386770606041
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Šaligatvių remontas
Seniūnija :
Gargždų
Turgaus g. Prie autobusų stoties sankryžos posūkis į daugiabučių rajoną vidurį gatvės įtrūko asfaltas aplink vandens nubegimo dangtį ir duobę vis didėja . Gargždų seniūnija informavo, kad problema pašalinta.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį