Duobė, ženklas

31 kovo, 2023
Numeris :
289
Adresas:
Aleksandro Lengvino g., Gargždai, Gargždų seniūnija, Klaipėdos rajono savivaldybė, Klaipėdos apskritis, 96178, Lietuva
Koordinatės :
55.716396109328
21.379926723592
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Gargždų
Didelė duobė prieš posukį. Taip pat nėra ženklo šalutinis ten ar pagrindinis kelias? Iš Aleksandro Lengvino gatvės irgi nėra ženklo pagrindinis ar ne jiem kelias?   SPRENDIMAS. Gargždų seniūnija informavo, kad duobės Laugalių g. yra pašalintos. Jau pradėta rūpintis kelio ženklų reikalingose vietose įrengimu.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį