Duobės

3 balandžio, 2023
Numeris :
362
Adresas:
Gargždai, Vyturių g.
Koordinatės :
55.702929153737
21.39083147049
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Gargždų
Labai daug didelių duobių visoje gatvėje.   SPRENDIMAS. Gargždų seniūnija informavo, kad duobės Vyturių g. atsiradusios kelio išdaužos yra sutvarkytos.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį