Duobėta Žvyro gatvė Slengiuose

31 kovo, 2023
Numeris :
304
Adresas:
Žvyro g. Slengiai
Koordinatės :
55.74291697519
21.181125640869
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Žvyruotų gatvių priežiūra (greideriavimas)
Seniūnija :
Sendvario
Žvyro gatvė nenugreideriuota. Dėl apviršinių nuotekų, nuolat susiformuoja duobės ties riba su asfaltuota Laukų gatve.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį