duobėtas kelias

7 lapkričio, 2023
Numeris :
626
Adresas:
Alksniai, švyturio g.
Koordinatės :
55.737522929378
21.306007825831
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Žvyruotų gatvių priežiūra (greideriavimas)
Seniūnija :
Dauparų-Kvietinių
Labai duobėtas kelias nuo tiltelio.   SPRENDIMAS. Dauparų-Kvietinių seniūnija informavo, kad problema žinoma. Šiuo metu laukiama žvyro bei tinkamų darbams oro sąlygų.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį