Duobėtas, nepravažiuojamas kelias

5 balandžio, 2023
Numeris :
386
Adresas:
Sodų g., Kiškėnai, Довилайское староство, Клайпедский район, Клайпедский уезд, 96223, Литва
Koordinatės :
55.686368429532
21.29142236703
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Žvyruotų gatvių priežiūra (greideriavimas)
Seniūnija :
Dovilų
Kelių būklė bloga
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį