Greičio viršijimas

29 rugpjūčio, 2023
Numeris :
509
Adresas:
Pušų gatvė
Koordinatės :
55.706993971524
21.374556930455
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Eismo organizavimas
Seniūnija :
Gargždų
Prašome sudėti greičio ribojimo ženklus bei greičio matuoklius (ar kitas greičio ribojimo priemones) pušų g. (Nuo Dariaus ir Girėno g. Iki Pramonės g.). Šiuo metu eismas labai intensyvus - net stambus transportas viršija greitį, lekia lengvosios mašinos, o motociklai įsibėgėja ir važiuoja ant vieno rato.   SPRENDIMAS. Pranešimas nukreiptas Saugaus eismo komisijai.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį