kelio būklė baisi

17 lapkričio, 2023
Numeris :
645
Adresas:
Koordinatės :
55.631942
21.4866641
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Žvyruotų gatvių priežiūra (greideriavimas)
Seniūnija :
Dovilų
Nuo 2023-11-10 nutrauktas autobuso Nr. 27 maršrutas į KSB "Aisė" dėl blokos kelio būklės. Autobusas nevyksta pagal numatytą maršrutą jau 4 diena, o seniūnija nesiima jokių veiksmų, jog autobuso mašrutas būtų atnaujintas. Būtina greideriuoti kelius!!!!
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį