Kelio būklė

17 balandžio, 2024
Numeris :
683
Adresas:
Aguonų g.
Koordinatės :
55.715298504376
21.223233640194
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Žvyruotų gatvių priežiūra (greideriavimas)
Seniūnija :
Sendvario
Kelio būklė bloga, sunku pravažiuoti automobiliu, didelis kelio užimtumas, reguliarios priežiūros reikalaujantis kelias! SPRENDIMAS. Sendvario seniūnija informavo, kad šiam keliui yra skiriama reguliari priežiūra, atsižvelgiant į technines ir meteorologines sąlygas.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį