Kelio erozija

5 rugsėjo, 2023
Numeris :
515
Adresas:
Dvaro g.
Koordinatės :
55.568196421865
21.312253247683
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Priekulės
Nėra suformuoto lietaus vandens nubėgimo nuo kelio į kanalą, formuojasi - didėja įgriuvos dėl vandens erozijos. Įgriuvos pažymėtos fluorescenciniais dažais, bet kadangi kelio danga - žvyras jos išsilaikys trumpai. Pastebeta erozija penkiose vietose apytikrės koordinatės LKS-94: X: 6162542, Y: 330490   SPRENDIMAS. Priekulės seniūnija informavo, kad rugsėjo 5 d. šioje vietoje yra vykdomi žvyravimo darbai važiuojamojoje dalyje. Taip pat informuotas Žemės ūkio skyrius, kuris nuvyks įvertinti susidariusią situaciją.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį