Kelio kelkraščiai su žeme ir žolėmis (Šernų g.)

21 balandžio, 2023
Numeris :
420
Adresas:
Šernų g., Ketvergiai, Klaipėdos raj.
Koordinatės :
55.628194626967
21.302164077497
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Dovilų
Kelio kelkraščiai yra užnešti žemėmis su žole ar kita augmenija.   SPRENDIMAS. Dovilų seniūnija informavo, kad problema žinoma, laukiama rangovo.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį