Kelio priežiūra

12 birželio, 2023
Numeris :
438
Adresas:
L.Rėzos g.
Koordinatės :
55.7672814
21.249757
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Sendvario
Reikalingas greideriavimas, žvyro užveżimas, kelias pasidengęs bangelėmis, pagrindas keliasi į paviršių.   SPRENDIMAS. Sendvario seniūnija informavo, kad po pranešimo kelias buvo nugreideriuotas, palaistytas. Taip pat žvyrkeliai yra laistomi atsižvelgiant į gamtines ir technines sąlygas.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį