Labai duobėta kelio atkarpa

7 kovo, 2024
Numeris :
657
Adresas:
Sodų g.
Koordinatės :
55.792809491405
21.110028326511
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Kretingalės
Šių metų pavasarį Sodų g., Kalotė, ties sodais, ESO buvo kasinėjamas kelias, ko pasekoje dabar po kiekvienos liūties tose vietose atsiranda didelės duobės. Šiuo metu ši kelio atkarpa yra sunkiai pravažiuojama. Gal būtų galima atsiųsti techniką ir greideriuoti šią kelio atkarpą? SPRENDIMAS. Kretingalės seniūnija informavo, kad Sodų g. kelias nugreideriuotas.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį