Labai duobėtas kelias

3 balandžio, 2023
Numeris :
372
Adresas:
L.Rėzos g.
Koordinatės :
55.759907720423
21.251635551453
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Žvyruotų gatvių priežiūra (greideriavimas)
Seniūnija :
Sendvario
Labai bloga žvyrkelio būklė, reikia ne tik greideriuoti, bet ir papildyti žvyru/skalda.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį