Laukų, žvyro gatvės

22 kovo, 2024
Numeris :
772
Adresas:
Sendvario
Koordinatės :
55.743089611031
21.182831525803
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Eismo organizavimas
Seniūnija :
Sendvario
Kas rytą laukų ir žvyro gatvėse pravažiuoja keli šimtai automobilių. Laukų gatvės ir žvyro gatvės atkarpos iki Palangos plento neasfaltuotos. Dažniausiai ir negreideriuojamos. Apie sniego valymą šioje atkarpoje net kalbos nėra. Manau visa bendruomenė pritaria šios atkarpos asfaltavimui, o jei neįmanoma, bent jos būklės patenkinamam palaikymui reguliariai greideriuojant. SPRENDIMAS. Problema perduota Sendvario seniūnijai.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį