Maciuicių g.

19 spalio, 2023
Numeris :
612
Adresas:
Maciuičių g.
Koordinatės :
55.713434633281
21.440736651421
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Vėžaičių
Ties įsukimu iš Tilto g. į Maciuičių g. Didelė duobė, reikia išlyginti, atvežti žemių. Taip pat Maciuicių g. Išlyginti, iškelti gatvę bent jau ties posūkiu, ten labai kaupiasi vanduo, nes visdar neveikia drenažas. Kelias jau yra žemiau negu pievos, tad vanduo kaupiasi ant kelio, ypač to posūkio. Jei bus neprižiūrimas šis kelias mums neišveš šiukšlių.   SPRENDIMAS. Vėžaičių seniūnija informavo, kad specialistas jau įvertino situaciją, pagal galimybes bus atliekami kelio priežiūros ir remonto darbai.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį