Nešienaujama žolė palei gatvę

11 birželio, 2024
Numeris :
830
Adresas:
Tvenkinių g., Stančiai
Koordinatės :
55.8096615
21.1704043
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Kretingalės
Tvekinių g. Nešienauta šiemet nė karto, žolė jau iki juosmens. SPRENDIMAS. Kretingalės seniūnija informavo, kad teritorija nušienauta.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį