Nevalomi dviračių takai

29 rugpjūčio, 2023
Numeris :
503
Adresas:
Klaipėdos g., Gargždai, Gargždų seniūnija, Klaipėdos rajono savivaldybė, Klaipėdos apskritis, 96130, Lietuva
Koordinatės :
55.7119011
21.3908401
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Gargždų
Greit neliks dviračių tako tarp sankryžų prie stotelės priešais stotį - baigia užželti žole.   SPRENDIMAS. Gargždų seniūnija informavo, kad problema sprendžiama.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį