Pavojinga sankryža

9 spalio, 2023
Numeris :
594
Adresas:
Klaipėdos pl. Ir Statybininkų g. Dauparai susikirtimas
Koordinatės :
55.716347587479
21.31450295222
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Medžių ir krūmų genėjimas
Seniūnija :
Dauparų-Kvietinių
Išvažiuojant iš Statybininkų g. Į Klaipėdos pl. Per krūmus ir ženklą Gargždai 3, Klaipėda 13 nesimato atvažiuojančių mašinų. Tampa labai pavojingas išvažiavimas ir labai pavojinga sankryža.   SPRENDIMAS. Dauparų-Kvietinių seniūnija informavo, kad minima teritorija bus patikrinta ir, esant būtinybei, krūmai iškirsti.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį