Perdegusios lempos,reikia linijų remonto

28 rugpjūčio, 2023
Numeris :
474
Adresas:
19A, Liepų g., Ginduliai, Sendvario seniūnija, Klaipėdos rajono savivaldybė, Klaipėdos apskritis, 91276, Lietuva
Koordinatės :
55.73012395
21.195145784442
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Apšvietimo klausimai
Seniūnija :
Sendvario
Eina treti metai kai po audros nėra apšvietimo bendrame Liepų g.,19,21 namo kieme. Šviesa atsiranda kai būna stiprūs vėjai !.Apšvietimo stulpas stovi prie ūkinio pastato adresu Liepų 19A. Perdegęs apšvietimas prie ūkinio pastato Liepų g.,31. ir eina antri metai kai dingo šviesa ir "žaibavo" laidai prie Liepų g.29 pastato.   SPRENDIMAS. Sendvario seniūnija informavo, kad problema užfiksuota ir informacija perduota elektrikams.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį