prastos būklės kelias

16 gegužės, 2024
Numeris :
786
Adresas:
Dvaro g.
Koordinatės :
55.56338627897
21.312028169632
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Priekulės
Labai prastos būklės kelias,didelės duobės,sunkus pravažiavimas.Palyjus didelės balos. Nemažai darbuotoju važiuoja i darbus,sudėtingas prekiu pristatymas. SPRENDIMAS. Priekulės seniūnija informavo, kad kelias Dvaro g. yra nugreideriuotas bei periodiškai prižiūrimas.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį