Rasos g.

24 spalio, 2023
Numeris :
611
Adresas:
Rasos g.
Koordinatės :
55.7281336
21.3783765
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Apšvietimo klausimai
Seniūnija :
Gargždų
Šiuo metu vyksta rekontravimo darbai. Gatvėje įrengti apšvietimo stulpai, atlikti bandymai pereitą savaitę, lempos švietė, gyventojai apsidžiaugė, kad pagaliau turėsim apšviestą gyvenvietę, nes tamsu nuo rekonstrukcijos pradžios 2022-10. Negi negalima inicijuoti ir įjungti apšvietimą anksčiau, nes bus baigti likę susisiekimo darbai. Būtume dėkingi, nes gyvename visiškoje tamsoje jau visus metus. SPRENDIMAS. Statybos ir infrastruktūros skyrius informavo, kad rangovas pakartotinę šviestuvų patikrą atliks dar šią savaitę, tad jau netrukus Rasos g. gyventojai džiaugsis šviesesne aplinka.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį