Reikalingas kelio remontas

22 kovo, 2024
Numeris :
773
Adresas:
LAUKŲ G., SLENGIAI
Koordinatės :
55.742122872339
21.185739040375
Statusas : sprendziamos-problemos
Kategorija :
Gatvių priežiūra ir valymas
Seniūnija :
Sendvario
Asfaltuotoje gatvės dalyje po žiemos atsirado naujos 3-4 duobės. Lietingą dieną arba naktį nesimato. SPRENDIMAS. Informacija perduota Sendvario seniūnijai.
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį