Sunkiai pravažiuojama gatvė dėl atsiradusių duobių.

21 balandžio, 2023
Numeris :
421
Adresas:
Paribio g., Ketvergiai, Klaipėdos raj.
Koordinatės :
55.626205431036
21.297301769191
Statusas : uzregistruotos-issprestos-problemos
Kategorija :
Žvyruotų gatvių priežiūra (greideriavimas)
Seniūnija :
Dovilų
Laba diena, kelias nėra asfaltuotas, nėra skaldos ar žvyro. Kelyje yra daug duobių, sunku pravažiuoti. Namuose juntama vibracija kai važinėja sunkiosios mašinos (žvyrą vežantys sunkvežimiai iš karjero). Taip pat, taupant sistemos resursus, noriu pridėti, kad kelias kelia daug dulkių, ar yra galimybė ji sulaistyti?
Grįžti į sąrašą
Grįžti į žemėlapį